МАРТИНЮК СЕРГІЙ ЯКОВИЧ, КАНДИДАТ У ДЕПУТАТИ КИЇВРАДИ ВІД НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ, В.О. № 76

 

МАРТИНЮК СЕРГІЙ ЯКОВИЧ, КАНДИДАТ У ДЕПУТАТИ КИЇВРАДИ ВІД НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ, В.О. № 76
 

МАРТИНЮК СЕРГІЙ ЯКОВИЧ

 

кандидат в депутати Київської міської Ради по округу № 76

від Народного Руху України

 

ЗНАЮ, ЩО РОБИТИ. 

УСІ ЗМІНИ РОЗПОЧИНАТИ З СЕБЕ.

ПРАЦЮВАТИ В ІМ'Я ЛЮДИНИ.

 

Шановні Кияни!

 

Я, Мартинюк Сергій Якович, за підтримки Народного руху України, звертаюсь до Вас як свій, який народився, отримав путівку в життя від батьків, дідів,прадідів які споконвіку жили на Українській землі.

З Вашою допомогою і вірою в себе ми відродимо добру Славу Стародавнього Києва.

Мій життєвий досвід та любов до свого краю дає мені право представляти Ваші інтереси в Київській міській Раді.

Я гарантую, що буду гідно представляти Ваші інтереси, буду відкритим, радитися з Вами по нагальним питанням Поділля.

В депутатській діяльності буду активно приймати участь в реформуванні Києва і Держави, залучати в економіку Києва інвестиції.

Я хочу добитися і доб’юся, щоб люди мого Києва, не шукали долі, щастя та заробітку на чужих землях, а все це мали тут і з гордістю говорили,що МИ Є КИЯНИ!

Пишаюсь тим, що я балотуюся кандидатом в депутати Київської міської Ради саме на ПОДІЛЛІ, де живе багато моїх земляків Балтян, які багато вклали в розвиток Поділу.

 

Біографія

 

        Народився 1962 році в селі Крижовлін Балтського району Одеської області. Українець і цим пишаюсь. Освіта вища. Життєве гасло: «Я - Українець і маю розум переможця». Одружений, маю чудову дружину і двійку повнолітніх доньок. Горджуся своєю родиною!

  • Освіта:

1979-1983 p.p. закінчив Одеське вище артилерійське командне училище. Цивільна спеціальність - інженер.

  • Військова служба і громадська діяльність:

-       1983-1988 p.p. Проходив службу в НДР (Німеччина).

-       1988-1991 p.p. Проходив службу на Далекому Сході (Росія). Звільнився з війська на знак                       протесту проти політики Москви щодо України.

-       1992р. Службовець Держстраху.

-       1993-2011 p.p. Приватний підприємець. Закрив діяльність на знак протесту проти свавілля влади.

-       2004 - активний учасник Помаранчевої революції.

 

В сьогоденні:

  1. Є дійсним отаманом м. Балта Українського козацтва. Маю звання: генерал-хорунжий УК. Маємо зрозуміти : «Ми повинні створити нову націю із попелу старої».
  2. Є дійсний член спілки незалежних письменників. Написав та видав чотири книги: «Здобули волю - здобудемо долю», «З Україною в серці», «Горжусь, что я Украинец», «Я українець і маю розум Переможця».
  3. Є дійсним депутатом Балтської районної ради. За свою каденцію подав понад 150 депутатських звернень і запитів. Моя позиція в депутатській роботі: «Не кажи, що зробиш, кажи, що зробив».
  4. 4.  В 2012 році балотувався в народні депутати України по мажоритарному окрузі №137. Хотів дати посил для молоді: «Подолайте свій страх і будете непереможеними».
  5. З 7 березня 2014 року радник Голови ФПУ за поданням Ради громадських ініціатив Майдану. Головне - нам треба сильні та незалежні профспілки.
  6. В 2014 році балотувався в народні депутати України по мажоритарному окрузі №-137.
  7. В травні 2014 року створив і очолив Б. Ф. «Благодійний медичний фонд «Лелеко» (сайт: leleko.org. ua). 

Стосунки з людьми будую за принципом: «Поводься з людьми так, як тобі хотілося, щоб поводилися з тобою». Не боюся брати відповідальність, рішення приймаю виважені, швидкі, конструктивні, але тільки в межах Конституції та законів України. Не поважаю помсти - це уділ слабких. Завжди дотримую слова, якщо його даю. Я ніколи не граю в гідність, я живу з гідністю. Вважаю, для кожного керівника пріоритетом має бути гасло:   «Родина, Край, Україна - понад усе»,

«Дій так, щоб тобою пишалися діти».

 

 

 

 

 

 

 Создан 13 окт 2015