УКРАЇНСЬКА ПРАВДА: Валерій Бебик. ЗРАДЖЕНИЙ МАЙДАН…

 

УКРАЇНСЬКА ПРАВДА: Валерій Бебик. ЗРАДЖЕНИЙ МАЙДАН…
 

Валерій Бебик. ЗРАДЖЕНИЙ МАЙДАН…

 

         Все колись закінчується. Гроші, кохання і революції. І не факт, що все це зявляється знову…

         Це не епіграф, а епітафія Майдану, зрадженому так званою парламентською «о-позицією» і, як це не дивно звучить, «Обєднаною Європою»

         Ясно, що у Вільнюсі ніякої асоціації з ЄС не буде. Чому? – окрема тема. Наразі найголовніше дати відповідь на запитання: «А що ж далі?..»

         Зрозуміло, що наші не народні – парламентські «о-позиціонери» Яценюк-Тягнибок є спаррінг-партнерами Азарова. Вони, по суті, грають на один карман в одній великій геополітичній грі, де розігрується не тільки Україна.

         І ця гра побудована за принципами «гарного і поганого поліцейського». Гарні, це, звісно Яценюк-Тягнибок. Поганий – хАзаров.

Окремо – В.Клічко, який постійно «не встигає» на мітинги: то бокс заважає, то митники, то фото прикольних дівчат у «Фейсбуці», котрі треба терміново вилучати в Німеччині через зламану у соцмережі сторінку…

Чому, спитаєте, я так кажу про Яценюка-Тягнибока? – Все дуже просто.

Після того, як М.Азаров, перевищивши свої повноваження, припинив готуватися до підписання угоди з ЄС, у В.Януковича з’явилася геніальна «відмазка»: «Я, мовляв, був у відрядженні в Австрії і такої директиви уряду не давав…»

Відтак, якби В.Янукович оперативно відправив у відставку антинародний уряд, він гарантував би собі переобрання, навіть і без підписання, принаймні в даний момент, асоціації з ЄС. Мовляв, дуже хотів, але через цей недолугий уряд, не встиг…

Що в цей момент роблять наші «о-позиційні чорти з табакерки» Яценюк-Тягнибок, спасаючи уряд Азарова? – Правильно, вони хором кричать: «Януковича-Азарова у відставку!..»

Але тут вже вступає в хід політична психологія. Янукович, може, й хотів би відправити Азарова на пенсію, але в цій ситуації прогнозовано стримується… Такі ось ігри на тлі Народного Майдану, який зраджує парламентська «о-позиція»…

А де ж зрада Народного Майдану з боку ЄС?..

Мені пригадується Угорщина, 1956 рік. Коли «Голос Америки» і «Вільна Європа» хором кричали: «Піднімайте, мадяри, повстання проти совіцього режиму і війська НАТО на другий же день будуть в Будапешті!» Мадяри повстали і були розчавлені радянськими танками.

«Обєднана Європа» мовчала…

Який висновок?.. – Потрібно відправити у відставку уряд, рішення якого виводять виводять десятки тисяч протестуючих людей на Майдан. І переобрати парламент, який не виконує свої функції законотворця. А президентські вибори і так через рік…    

 Создан 28 ноя 2013