Валерій Бебик. КРИВАВА ЯЛИНКА ВІД АЗАРОВА І ПОПОВА

 

Валерій Бебик. КРИВАВА ЯЛИНКА ВІД АЗАРОВА І ПОПОВА

В Україні встановлено диктатуру єврейсько-російського фашизму, який знищує українців 

 

КРИВАВА ЯЛИНКА ВІД АЗАРОВА І ПОПОВА

 

Як повідомила начальник прес-служби управління МВС у Києві Ольга Білик в ефірі "5 каналу", силовий розгін мітингувальників з Майдану Незалежності в ніч на 30 листопада 2013 р. було проведено для того, щоб забезпечити безперешкодний проїзд техніки для подальших робіт з підготовки до Новорічних свят.

 

За її словами, "Представники департаменту благоустрою КМДА звернулися до правоохоронців з проханням забезпечити безперешкодний проїзд техніки для подальших робіт на Майдані Незалежності… Було ухвалено рішення відтіснити мітингувальників з Майдану Незалежності".

 

Кілька тисяч фашистів: «беркутівців» і спортсменів-«яничарів», за командою єврейсько-російського уряду, били беззахисних людей, які відстоювали своє конституційне право на свободу зібрань!

 

Ось відео кореспондента з Данії:

http://www.unian.ua/news/608425-danskiy-jurnalist-znyav-video-na-yakomu-biytsi-berkuta-byut-lyudey-nogami-po-golovi.html

 

Фактично в Україні встановлено диктатуру єврейсько-російського фашизму, який знищує українців:   http://pravda-ua.io.ua/s494437/telekritika_ne_znayshla_v_uryadi_azarova_jodnogo_ukraencya

 Обновлен 29 мая 2014. Создан 30 ноя 2013