Янукович знову закликає опозицію сісти за стіл переговорів і таврує "екстремістів від політики". Не називає лише прізвищ: Азаров, Клюєв, Захарченко.

 

Янукович знову закликає опозицію сісти за стіл переговорів і таврує "екстремістів від політики". Не називає лише прізвищ: Азаров, Клюєв, Захарченко.

Фашистський політичний режим ПР-КПУ тримається на штурмових загонах СС "Тітушки" та політичному гестапо СС "Беркут". Народ їх ненавидить! 

Янукович знову закликає опозицію

сісти за стіл переговорів

22.01.2014 | 12:57

 

Президент України Віктор Янукович закликає опозицію сісти за стіл переговорів і зупинити протистояння.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це йдеться в його зверненні з приводу останніх подій у Києві. “Висловлюю превеликий жаль з приводу загибелі людей у конфлікті, спровокованому екстремістами від політики.

Мої щирі співчуття сім’ям загиблих”, - йдеться в звернені. Він закликає людей не піддаватися на заклики політичних радикалів. “Ще не пізно зупинитися і врегулювати конфлікт мирним шляхом”, - підкреслює Янукович.

“Я проти кровопролиття, проти застосування сили, проти розпалювання ворожнечі та насилля. Прошу людей повертатися до домівок. Ми повинні відновити в Україні мир, спокій і стабільність”, - заявляє він.

http://www.unian.ua/politics/875164-yanukovich-znovu-zaklikae-opozitsiyu-sisti-za-stil-peregovoriv.html

 

КОМЕНТАР

голови Всеукраїнської асоціації політичних наук (ВАПН),

доктора політичних наук ВАЛЕРІЯ БЕБИКА:

 

"Нацисти в Німеччині та фашисти в Італії у 30-х роках ХХ ст. теж легітимно прийшли до влади. В наслідок цього Адольф Гітлер та Беніто Муссоліні стали канцлерами своїх країн. Вони спиралися на загони озброєних партійних штурмовиків та політичну поліцію. Обидва погано закінчили: їх вбили... Тож Азаров, Клюєв і Захарченко, на яких лежить кров вбитих і побитих українців повинні про це пам"ятати!.."Создан 22 янв 2014