Валерій Бебик. МАЙДАН: УКРАЇНЦІВ ВБИВАЛИ РОСІЙСЬКІ СНАЙПЕРИ! ХТО ЩЕ?... (оновлено)

 

Валерій Бебик. МАЙДАН: УКРАЇНЦІВ ВБИВАЛИ РОСІЙСЬКІ СНАЙПЕРИ! ХТО ЩЕ?... (оновлено)

Люди загинули. Не український уряд Азарова замінив не український уряд Яценюка...Валерій Бебик,

доктор політичних наук, професор,

голова Всеукраїнської асоціації

політичних наук,

 

 

МАЙДАН: ХТО ВИНЕН У ВБИВСТВАХ УКРАЇНЦІВ?

 

         Кілька знайомих народних депутатів від Партії регіонів (серед них все-таки є адекватні люди) обурювалися в приватній розмові. Мовляв, цього спалаху насильства, яке забрало «чорного вівторка» 18.02.2014 р. життя 26 українців і покалічило сотні мирних людей, могло не бути.

Могло не бути, на думку моїх співрозмовників, якби не «ці твердолобі євреї» - В.Рибак (голова ВР), О.Єфремов (керівник фракції ПР) і П.Симоненко (керівник фракції КПУ).

Останні категорично відмовилися реєструвати у парламенті проекти законів від парламентської опозиції про повернення до Конституції зразка 2004 р. Дурня, скажете ви? - Але, дійсно, реєстрація проектів законів ще не означає їхнього автоматичного прийняття.

Реєстрація, обговорення в комітетах, на узгоджувальній раді фракцій – стандартна процедура. Мої співбесідники впевнені, що ніякого штурму приміщення Верховної Ради та офісу Партії регіонів не було б, якби не впертість спікера і лідерів парламентської більшості.

Отже, політична відповідальність за кров людей на совісті (якщо вона є?) - В.Рибака, О.Єфремова і П.Симоненка, які спровокували насильство на вулиці.

З іншого боку, на думку представників Українського Майдану, кров українців лежить також і на совісті парламентської опозиції – А.Яценюка («Батьківщина»), О.Тягнибока («Свобода») і В.Кличка («Удар»), які спрямували «мирний наступ».

Ось думка дописувача з Фейсбуку Вадима Кварцяного: «Не було б ніяких операцій, якби не анонсований з неділі "мирний наступ" на ВР, з оголенням тилів і втягуванням сил оборони Майдану (до речі, чого їх зараз немає на Майдані), насамперед радикального крила, у бойові дії в урядовому кварталі із переважаючими силами противника на відкритій місцевості.

МВС та СБУ могли передбачити, що наступ не буде вирним і сили Самооборони будуть розпорошені і розбиті на Печерських пагорбах, і планували свої дії, виходячи з цього фактору. Або ж взагалі, не планували зачищати Майдан, а діяли по ситуації, побачивши, що Майдан лишився без захисту» (http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/19/7014818/).

Безумовно, кримінальна відповідальність за вбивства українців повністю лежить на «силовиках».

За свідченням народного депутата Геннадія Москаля, СБУ та МВС реалізували 18.02.2014 р. на Майдані дві спецоперації, які ввели у дію в.о. міністра Віталій Захарченко та заступник голови Служби безпеки Володимир Тоцький (http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/19/7014818/view_print/).

За словами Г.Москаля, метою операцій МВС ("Хвиля") та СБУ ("Бумеранг") у вівторок була "повна зачистка Майдану, Українського дому, Будинку профспілок та Жовтневого палацу".

"Першу операцію під назвою "Хвиля", згідно з нормативно-правовими актами, може ввести в дію тільки в. о. міністра МВС Віталій Захарченко", - твердить Москаль.

За його інформацією, готували та керували "Хвилею" заступник міністра МВС Віктор Ратушняк, начальник департаменту громадської безпеки Олександр Крикун, в.о. начальника ГУМВС у м. Києві Валерій Мазан та командувач внутрішніх військ Станіслав Шуляк.

Друга операція, як твердить Г.Москаль, виконується силами Антитерористичного центру СБУ. "Розробляють і керують операцією перший заступник голови СБУ Володимир Тоцький, начальник управління департаменту "Т" СБУ Сергій Потієвський, начальник УСБУ Києва та Київської області Олександр Щоголєв".

Також у цій операції були задіяні керівник антитерористичного центру М. та керівник центру спеціальних операцій "Альфа" П. (згідно із законодавством, прізвища в пресі вказувати заборонено).

Г.Москаль стверджує, що на наради до Адміністрації Президента України запрошують «фахівців» з анти терористичних операцій з Росії (http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/19/7014818/view_print/).

Слова колишнього міліцейського генерала Геннадія Москаля підтверджує і колишній працівник СБУ Станіслав Речинський:

          «Уже несколько месяцев с Владимирской, и с Золотоворотской (где расположено так называемое «Т», то бишь политический департамент, охранка), не вылазят сотрудники ФСБ. Не вылазят из департамента оперативно-технических мероприятий, контролируют «Альфу» и «наружку» на Богдана Хмельницкого. Контролируют «лес», Службу внешней разведки Украины.

Я от нескольких информированных людей слышу о том, что в «Беркуте» сейчас есть некий спецотряд, который и задает в нем «тон». И спецотряд этот российский, прошедший Чечню и подавление демонстраций в России.

Эти «консультанты» знают толк в терроре, в похищениях, пытках, убийствах, взрывах жилых домов или метро. Знающие люди говорят, что может быть и это. Потому что это метод российских гостеррористов. А испытанный метод – вторая натура. И если они не жалели своих россиян, так с чего бы им жалеть наглых «хохлов»? А эта, чисто российская ненависть к журналистам? Такое тоже было. И в Чечне, и в Москве. Теперь и у нас.

         У нас начинается не гражданская война. У нас началась интервенция, тихое, замаскированное вторжение. Путин «страхует» свою недавнюю «инвестицию» в Украине. Но уже не Януковичем, который сейчас вобщем-то уже никто. А вот этими невидимыми «консультантами» на Владимирской, «спецами» у «Беркута», Клюевым и множеством еще неизвестных лиц... (http://maydan-ua.io.ua/s627526/russkiy_specnaz_ochen_lyubit_takie_fotki._osobenno_esli_postavit_nogu_na_golovu_ubitogo_ukrainca).

         Маючи в СБУ і МВС, за словами Г.Москаля і С.Речинського, таких російських «консультантів» по терору, чи варто дивуватися наступному повідомленню з Фейсбука (https://www.facebook.com/pages/Громадське-Телебачення-України-1-ПОЛІТИЧНИЙ-КАНАЛ/474774009257146):

«Gera Kruger _ 19.02.2014 14:04

Бытует мнение что сотрудники Седьмого управления МВД Украины (мусоркая разведка), будучи под прикрытием вместе со своей агентурой, плотно работали в среде митингующих, и стреляли по ментам и вв-шниками именно они.

Также последние события с убийствами простых ментов по городу Киеву могут быть провокацией «мусорской» разведки.

Не удивляйтесь, если в ходе расследования появится видео, где какой-нибудь наркоша (агент одного из сотрудников "семерки"), расскажет что он активист Майдана и выяснится что "за отстрелом ментов по Киеву стоит оппозиция».

Враховуючи все сказане вище, аналізуючи сценарії провокацій 01.12.2013р (з бульдозером біля Адміністрації Президента України та захопленням держустанов) та 18.02.2014 р. (підпал офісу Партії регіонів та атака на Верховну Раду), можна зробити висновки, що вказані провокації (з великою долею ймовірності) були організовані українськими спецслужбами – під контролем та управлінням російських «радників».

Що стосується діяльності західних спецслужб в Україні, це є темою для окремої розмови...

Головна даних провокацій спецслужб – дати підстави владі для силових дій проти народу, який повстав проти корумпованого антиукраїнського режиму регіоналів і комуністів. Десятки вбитих і тисячі поранених українців – на совісті вказаних вище політиків та посадовців, які колись присягали народу України.

 

PS: На жаль, пройшов лише один день з публікації цієї статті і ми отримали ще одне підтвердження  кривавого російського втручання в українські справи. 

 

Вранці 20.02.2014 р. снайпери з боку українського "гестапо" - "Беркута" відкрили вогонь на Майдані і вбили кілька десятків людей (фото 2). 

В цей же час виходить в друк російська газета "Комсомольская правда", яка (сінхронно з пострілами російських снайперів!) пише про ці вбивства українців і повідомляє про "захоплення" повстанцями будинку Верховної Ради, якого не було!!! (фото 3).

Тепер вам зрозуміло, хто, насправді, стоїть за вбивством мирних українців?!.  

 

 

 

PS: Проте, існує версія, що на Майдані працювала не одна група снайперів... Але влада від правлячої партії ("Батьківщина", лідер - Ю.Тимошенко) про це красномовно мовчить... Обновлен 29 мая 2014. Создан 19 фев 2014