Валерій Бебик. УРЯД "ПРОФЕСІОНАЛІВ" (РЕГІОНАЛІВ І КОМУНІСТІВ) ДОВІВ УКРАЇНУ ДО БАНКРУТСТВА

 

Валерій Бебик. УРЯД "ПРОФЕСІОНАЛІВ" (РЕГІОНАЛІВ І КОМУНІСТІВ) ДОВІВ УКРАЇНУ ДО БАНКРУТСТВА

Державний борг України доведено регіо-комуністами до 73 млрд. дол. 

Валерій Бебик,

доктор політичних наук, професор,

голова Всеукраїнської асоціації політичних наук

 

  УРЯД "ПРОФЕСІОНАЛІВ" (РЕГІОНАЛІВ І КОМУНІСТІВ)

ДОВІВ УКРАЇНУ ДО БАНКРУТСТВА

 

Докралися. Екс-прем'єр М.Азаров "страждає" в австрійській еміграції, але справа його - живе. За чотири роки свого панування правляча коаліція Партії регіонів і КПУ таки довела Україну до банкрутства. Загальний борг України ці професійні крадії довели до 73 млрд. дол.! Лише за останній рік регіо-комуністи позичили 8,583 млрд. дол.

 

Хто з нас бачив, де ті гроші? Можливо, збудовані якісь нові підприємства, створені нові робочі місця для українців в промисловості чи аграрному секторі? Але чому ж тоді українські громадяни змушені їхати за кордон, щоб прогодувати своїх дітей? 

 

Зрозуміло, що російський "брат", з яким уряд Ю.Тимошенко уклав кабальну угоду про ціну на газ, теж потурбувався про те, щоб Україна збанкрутіла. Але чому ж тоді наші регіо-урядовці, які торгонули Севастополем, не подали до міжнародного суду? Готувалися до російського протекторату над Україною? 

 

Але й американці - ще ті "друзі". Виявляється, що вони контролюють через свій інвестиційний фонд "Franklin Templeton" державний борг України і є її найбільшим кредитором (читай внизу)!

 

Така ось політекономія від олігархів: кожен простий українець (включаючи немовлят і пенсіонерів) винен західним і східним кредиторам 1622 дол. 

Порахуйте свою місячну зарплатню в доларах і прикиньте, скільки ваші ще ненароджені діти і онуки будуть винні світовим спекулянтам!   

 

 

Американський фонд Franklin Templeton

скупив третину держоблігацій України – ЗМІ

 

20.02.2014 | 12:52

 

Американський інвестиційний фонд "Franklin Templeton" став найбільшим кредитором України в результаті придбання державних облігацій в четвертому кварталі минулого року, передає Bloomberg.

 

За інформацією агентства, обсяг держборгу України під контролем фонду в четвертому кварталі 2013 року зріс на 252 млн дол. номінальною вартістю - до 3,8 млрд дол. З урахуванням вкладень європейських партнерів фонду, вкладення оцінюються в 6,4 млрд дол., що становить більше ніж третину зовнішніх валютних облігацій України.

 

«Українські цінні папери вчора стали предметом стрімкої розпродажі на побоюваннях, що країна занурюється у вир громадянської війни, що загострилася після зіткнень між поліцією та учасниками антиурядових активістів, у результаті яких загинули щонайменше 25 осіб», - йдеться в повідомленні.

 

Також повідомляється, що прибутковість за облігаціями уряду на 1 млрд дол. з терміном погашення в червні 2014 року зросла на 19% - до 42% і зростання триває.

 

"Україна обрала сумнівний маршрут, і з погляду іноземних власників облігацій це та точка, де необхідно визначити джерела зовнішньої фінансової підтримки", - наводяться в повідомленні слова стратега ринків в Seaport Group LLC Майкла Роша.

 

Як повідомляв УНІАН, загальна сума державного та гарантованого державою боргу України за грудень 2013 року зросла на 4,335 млрд дол., або на 6,31%, - до 73,078 млрд дол., в цілому за 2013 рік - на 8,583 млрд дол., або на 13,31%.

 

Прямий державний борг уряду України в грудні зріс на 3,332 млрд дол., або на 5,87%, - до 60,050 млрд дол. (479,976 млрд у гривневому еквіваленті) і досяг 82,17% загальної суми державного і гарантованого державою боргу.

 

http://economics.unian.ua/stockmarket/887063-amerikanskiy-fond-franklin-templeton-skupiv-tretinu-derjobligatsiy-ukrajini-zmi.html

 Создан 20 фев 2014