ЛИСИЙ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ - КАНДИДАТ У ДЕПУТАТИ КИЇВРАДИ – 2014 ПО В.О. № 34 (ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОН)

 

ЛИСИЙ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ - КАНДИДАТ У ДЕПУТАТИ КИЇВРАДИ – 2014 ПО В.О. № 34 (ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОН)

Висунутий Народним Рухом УкраїниЛИСИЙ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ

 

КАНДИДАТ У ДЕПУТАТИ КИЇВРАДИ – 2014

ВІД НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

ПО В.О. № 34 (ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОН)

 

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Лисий Василь Миколайович народився 1950 року на Полтавщині у родині українців-хліборобів. Батько працював в одному із відділків радгоспу Куйбишева трактористом, а моя мама – бригадиром рільничої бригади. Найбільшими цінностями у нас були: відчуття справедливості до людей і одночасно віра в себе та повага до родової та власної гідності.

Завжди у родині існувала тяга до непізнанного. Дід мій Фанасій Опатійович, пройшовши три війни, голод та колективізацію, про все це багато розповідав мені у дитинстві і уже згодом у мої студентські роки запитував, чи вивчаємо ми (студенти) історію Грушевського? Кажу йому, що у нас тепер вивчають історію КПРС, тоді він у відповідь тільки й того, що промовчував.

         Отже, десятилітку я закінчив у 1966 році і до вступу у 1967 році  до Полтавського технікуму транспортного будівництва, встиг отримати робітничу спеціальність комбайнера при Лазірківському СПТУ.

За спеціальністю автомеханіка, після закінчення технікуму, мене направили на роботу до Кіровської області, поселення «Рудничний»,  у спеціалізовану колону № 51 тресту «Пермдорстрой». Далі два роки із 1972 по 1974 служив у війську,  московський військовий округ, Кубинка.

          У 1980 році я закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут (КАДІ) за спеціальністю «мости і тоннелі». Іще студентом відвідав східну Німеччину у складі будівельного загону, це був 1978 рік і я почав замислюватись над причинами рівня життя у нас і там.

За направленням пропрацював три роки у Київському мостобудівельному управлінні № 2 на посаді майстра, далі працював нормувальником у Київському «Облавтодорі», а згодом перейшов на посаду завідувача галузевою науково-дослідною лабораторією при кафедрі проектування доріг КАДІ. Брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році. Закінчив трудову діяльність  виходом на пенсію у 2005 році з управління науково-технічної політики «Укравтодору».

         Одружений. Разом з дружиною Оксаною виховуємо двох дітей – сина Вову та доньку Віру - школярі на даний момент. Старший син Андрій уже одружений, має доньку Лізу.

         Член Народного Руху України.

         Разом з українським народом брав участь у подіях «Євромайдану» за остаточне звільнення української нації від принижень і за розбудову української національної держави.

 

 

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

 

Кожному киянину гідне життя

         Cвідомість громадян ніяк не може оговтатися від «розвинутого соціалізму» і є основою підходу до нових справ, які необхідно буде зробити, тому має пройти складний шлях до Європейського суспільства.

Як на сьогодні, то існує безліч негараздів в усіх сферах життя, особливо в соціальних питаннях і люди це тонко відчувають на собі та змушені шукати захисту у судах, або кабінетах чиновників, тому,

 

                                    Які я бачу першочергові  завдання в Київраді:

-         Установити та законодавчо закріпити відповідальність юридичних осіб, установ за власні дії або бездіяльність  через прямі договори.

-          Систематизувати зріз соціальної сфери та ЖКГ через аналіз чинних нормативних  документів, забезпечити прозоре формування тарифів на комунальні послуги.

-         Створити та апробувати новітній підхід до поводження з твердими побутовими відходами, а це надасть можливість до ефективної економії ресурсів.

-         Підтримати  європейський досвід по створенню цінової конкуренції між  компаніями, які надають якісне комунальне обслуговування.

-         Підтримати вільний та прозорий розвиток власного бізнесу молоддю, зменшення  безробіття.

-         Віднайти можливість створення тематичних парків, місць де люди просто змогли б посидіти, відпочити та провести час з друзями на чистому повітрі.

-         Забезпечити  розробку та виконання планів розвитку мікрорайонів, дворів та прибудинкових територій силами фахівців та активістів району і місцевих громад.

-         Забезпечити  привабливість та чистоту місць відпочинку на набережній Оболоні,  реконструювати та упорядкувати  мережу безкоштовних громадських туалетів.

-         Проявити ініціативу до залучення мешканців мікрорайонів на суботники та до здорового способу життя.   

Дякую за  підтримку!

 

 

 

КАНДИДАТ У ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ

Куйбіда Василь Степанович, голова Народного Руху України

 

КАНДИДАТИ ДО КИЇВРАДИ-2014

ВІД НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

1.     Бебик Валерій Михайлович,              в.о. № 56  (Шевченківський район)

2.     Бідзіля Микола Іванович,                   в.о.  № 3   (Голосіївський район)

3.     Вутке Сергій Віталійович,                  в.о.  № 4   (Голосіївський район)

4.     Горбач Віктор Дмитрович,                 в.о. № 59 (Шевченківський район)

5.     Гудим Ірина Петрівна,                        в.о.   № 7  (Дарницький район)

6.     Єрмоленко Віктор Володимирович,  в.о.   № 2  (Голосіївський район)

7.     Зозуля Микола Дмитрович,                во.  № 15  (Деснянський район)

8.     Лисий Василь Миколайович,             в.о. № 34  (Оболонський район)

9.     Масловський Микола Михайлович,  в.о. № 39  (Подільський район)

10. Нечаїв Станіслав Владиславович,      в.о. № 35  (Печерський район)

11. Овсієнко Юрій Володимирович,        в.о. № 38  (Подільський район)

12. Осінчук Остап Мирославович,           в.о. № 47  (Святошинський район)

13. Петренко Сергій Степанович,             в.о.   № 1  (Голосіївський район)

 Создан 19 мая 2014