ОСІНЧУК ОСТАП МИРОСЛАВОВИЧ - КАНДИДАТ В ДЕПУТАТИ КИЇВРАДИ-2014 ПО В.О. № 47 (СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН)

 

ОСІНЧУК ОСТАП МИРОСЛАВОВИЧ - КАНДИДАТ В ДЕПУТАТИ КИЇВРАДИ-2014 ПО В.О. № 47 (СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН)

Висунутий Народним Рухом України 

ОСІНЧУК ОСТАП МИРОСЛАВОВИЧ

 

КАНДИДАТ В ДЕПУТАТИ КИЇВРАДИ-2014

ВІД НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

ПО В.О. № 47  (Святошинський район)

 

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Осінчук Остап Мирославович, народився 4 серпня 1964 року в с. Нове Село Підволочиського району Тернопільської області. З 1971 року навчався в Новосільській середній школі, яку закінчив у 1981 році. Громадянин України, на території України проживаю постійно.

Трудову діяльність розпочав в 1981 році на заводі „Квантор” в м. Збараж Тернопільської області, де працював по липень 1982 року. З серпня 1982 року по серпень 1986 року – курсант Ярославського вищого військового фінансового ордена Червоної Зірки училища імені генерала армії А. В. Хрульова. По закінченні отримав перше офіцерське звання лейтенант та диплом за спеціальністю «Фінансове забезпечення військ» з присвоєнням кваліфікації економіст-фінансист.

З 1986 по 1998 рік проходив військову службу у Прикарпатському військовому окрузі, де у 1991 році створив одну із перших первинних організацій Спілки офіцерів України в м. Івано-Франківську.

В 1988-1989 рр. брав участь у бойових діях у складі Обмеженого контингенту радянських військ у Республіці Афганістан (м. Пулі-Хумрі).

1998-2000 рр. – слухач Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобув кваліфікацію економіста, офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.

З липня 2000 року по квітень 2003 року – військова служба в Фінансово-економічному управлінні та Контрольно-ревізійному управлінні Західного оперативного командування (м. Львів).

У травні 2003 року був переведений на військову службу в Головне контрольно-ревізійне управління Міністерства оборони України (м. Київ), з якого в лютому 2011 року звільнився в запас за станом здоров’я. Військове звання – полковник. За час військової служби нагороджений орденом Червоної Зірки і низкою медалей та відзнак, отримав досвід організації і контролю фінансово – економічної та господарської діяльності бюджетних установ та розслідування зловживань у бюджетній сфері. 

Після звільнення в запас по теперішній час займаюся громадською та військово-патріотичною діяльністю, обраний головою Контрольно-ревізійної комісії Спілки офіцерів України та заступником з економічних питань голови Київської міської організації Спілки офіцерів України, член Святошинської районної Спілки ветеранів Афганістану. Військовий пенсіонер, в політичних партіях не перебував, судимості відсутні. Проживаю в Святошинському районі м. Києва.

 

 

Передвиборча програма
«НІХТО КРІМ НАС!»

 

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Я, Осінчук Остап, пропоную максимальну передачу влади на місця до людей, самоорганізуватись та самим будувати щасливе і гармонійне спільне майбутнє, без корупційного втручання чиновників та брехливих політиків.

Мій життєвий досвід і аналіз  багатьох історичних і релігійних джерел інформації переконує, що означеної мети можна досягнути, за умов духовного самовдосконалення, правильного розуміння і виконання законів Божих, служіння на благо громади, збереження довкілля.

Я, звичайна, така, як і Ви людина, мені боляче від несправедливості та неефективної організованості нашого корумпованого суспільства. Завдяки перебування на військовій службі в державних фінансово-економічних та контрольно-ревізійних органах, професійній освіті та активній громадянській позиції, я мав можливість бачити закриту для широкого загалу, ненаситну, брехливу та нелюдяну сутність багатьох чиновників та політиків і нав’язану  стереотипність нашого мислення.

Дух служіння народу, жертовності та справедливості після Майдану 2004 року не утвердився у владі, а лише тимчасово, як і в 1991 році, полякав чиновників. Посилення нахабності та брехливості владної еліти, подальша цинічна «прихватизація» та запланований продаж землі, спонукали мене, як офіцера та громадянина, до власного пошуку виходу з ганебної ситуації, в якій опинився наш народ. Активна участь у виборах 2012 року до Верховної Ради України та у подіях сучасного Майдану 2013-2014 р. переконали у правильності виходу, який полягає у поступовій, організованій та максимальній передачі влади місцевому самоврядуванню (в т.ч. громадам багатоквартирних будинків, або громадам вулиць у приватному секторі) з відповідною децентралізацією бюджетних, майнових та земельних ресурсів і розвитком кооперативного руху (Інтернет надає унікальні можливості).

         Розумію складність завдання, оскільки корумпованим політикам і чиновникам, особливо вищим, справжнє місцеве самоврядування не потрібне. Причина полягає в тому, що чим більше буде передано влади зверху на місця, тим менше буде їм особистої вигоди при розподілі бюджету, майна та землі.

Маємо те, що маємо. Винним у цьому є не тільки національна політична еліта, але і прості громадяни через те, що ми знизили власну соціальну активність та тиск і контроль за владою різних рівнів та часто хочемо, щоб хтось замість нас прийшов і наводив лад там, де ми живемо.

У мене є чіткий та зрозумілий план наведення ладу, зміцнення дисципліни та відповідальності в місті Києві та в Святошинському районі. Зокрема, як депутат буду спрямовувати свої зусилля на створення ефективної системи самоврядування, яка базується на проведенні звітно-виборчих зборів власників  квартир та будинків, обранні будинкових й вуличних рад, їх голів та виконанні рішень зборів громадян, або їх представників на вищих рівнях самоврядування. На підставі думки громади буде проводитися взаємодія із керівниками Святошинського району, міста Києва та держави. Там, де громадяни більш активні і свідомі, кардинальні зміни на краще відбудуться швидше, тобто влада і гроші швидше будуть передані на місцевий рівень, якомога ближче до людей.

При виконанні зазначеного плану значно знизиться рівень впливовості сучасних олігархічних політичних партій. З того політичного театру абсурду і фальші, що в нас є, я співпрацюватиму з тими, хто готовий втілювати передачу влади місцевому самоврядуванню та наведення порядку в державі.

Думайте самі, не довіряйте рекламі! Будьте реалістами, ніхто крім нас самих не побудує нам щасливого життя.

Осінчук Остап Мирославович, голова Контрольно-ревізійної комісії Спілки офіцерів України, ветеран Афганістану, полковник запасу.

osinchuk@meta.ua, www.facebook.com Остап Осінчук, SOU325@ukr.net.

 

 

 

КАНДИДАТ У ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ

Куйбіда Василь Степанович, голова Народного Руху України

 

КАНДИДАТИ ДО КИЇВРАДИ-2014

ВІД НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

1.     Бебик Валерій Михайлович,              в.о. № 56  (Шевченківський район)

2.     Бідзіля Микола Іванович,                   в.о.  № 3   (Голосіївський район)

3.     Вутке Сергій Віталійович,                  в.о.  № 4   (Голосіївський район)

4.     Горбач Віктор Дмитрович,                 в.о. № 59 (Шевченківський район)

5.     Гудим Ірина Петрівна,                        в.о.   № 7  (Дарницький район)

6.     Єрмоленко Віктор Володимирович,  в.о.   № 2  (Голосіївський район)

7.     Зозуля Микола Дмитрович,                во.  № 15  (Деснянський район)

8.     Лисий Василь Миколайович,             в.о. № 34  (Оболонський район)

9.     Масловський Микола Михайлович,  в.о. № 39  (Подільський район)

10. Нечаїв Станіслав Владиславович,      в.о. № 35  (Печерський район)

11. Овсієнко Юрій Володимирович,        в.о. № 38  (Подільський район)

12. Осінчук Остап Мирославович,           в.о. № 47  (Святошинський район)

13. Петренко Сергій Степанович,             в.о.   № 1  (Голосіївський район)

 Создан 19 мая 2014