Людмила Авескулова: «Ніхто вже не може до кінця зрозуміти, за що проливається на Сході кров»

 

Людмила Авескулова: «Ніхто вже не може до кінця зрозуміти, за що проливається на Сході кров»
 

«Ніхто вже не може до кінця зрозуміти, за що проливається на Сході кров». - Президент ВГО «Ліга Культури» Людмила Авескулова

 Ситуація на Сході країни весь час тримається в напруженні. Про можливості умиротворення Сходу новим Президентом та відповідальність політиків розмірковує Президент ВГО «Ліга Культури» Людмила Авескулова

 

Поки що я не  бачу, як буде новим Президентом управлятися не мирний процес. Я не бачу стратегії. Всі повторюють – цілісність країни, але не видно за рахунок чого її досягнути. За всіма коментарями відчувається повна безпорадність.

 

Мене здивувало, чому неактивним було Закарпаття. Невже вони теж думають, щоб окреслювати свою територію?   У ситуації, коли розв’язана агресія, важливо розуміти які люди будуть в команді Президента відповідати за умиротворення.

 

Якщо у його команді будуть нейтралізатори агресії, то вони зможуть домовлятися, відчувати біль тих людей. Ці ж люди теж хочуть щось сказати. Вони теж щось не розуміють. Хто стане і буде приймати рішення з їх позиції? На жаль, сьогодні ніхто не сказав, що бере на себе відповідальність приймати рішення з позиції Сходу.

 

Нічого з того, що відбувається, не варте життя людини. А там же гинуть люди, і вже  ніхто не може до кінця зрозуміти за що проливається кров… Вже й ці люди не розуміють що вони роблять. Страх, беззахисність та розпач породжують ненависть, в першу чергу, до тих, хто спровокував цю бійню. Їм нав’язали думки з одного та іншого боку, що треба боротися. Але за що? Проти кого?..

 

Самі люди вже не розуміють що відбувається. Спочатку людей ввели в оману, а потім люди почали захищати самих себе. Тому навіть коли зараз є інформація і когось називають, то я не розумію,  хто стоїть на якому боці і хто кого захищає. Це якась віртуальна реальність з фільмів, яка перейшла в життя. Політики, керуючись, в першу чергу, власними інтересами, розігрують якісь сценарії, а людської крові в цей час проливається все більше і більше.

 Создан 02 июн 2014