Юлія Сурганова. 221 ОКРУГ: ПРОФЕСОР І БРУДНІ ВІЙНИ НАЙМАНЦІВ ОЛІГАРХІВ

 

Юлія Сурганова. 221 ОКРУГ: ПРОФЕСОР І БРУДНІ ВІЙНИ НАЙМАНЦІВ ОЛІГАРХІВ

в.о. № 221 (Печерський, частина Шевченківського і Соломянського районів) 

221 ОКРУГ: ПРОФЕСОР І БРУДНІ ВІЙНИ

НАЙМАНЦІВ ОЛІГАРХІВ

 

Схоже, що вибори у столичному виборчому окрузі № 221 (Печерський, центральна частина Шевченківського і Солом’янського районів) перетворюються на арену боротьби професіоналізму і моралі проти великих грошей і брудних технологій від влади.

            Влади в особі: «Народного фронту» (Яценюк-Турчинов-Ємець) і «Блоку П.Порошенка» (Луценко-Павленко), які виставили проти професора ВАЛЕРІЯ БЕБИКА (зав. кафедри Університету «Україна» та автора програми «Цивілізація INCOGNITA» телеканалу «ТОНІС») -

представників найбільших олігархічних кланів – ЛЕОНІДА ЄМЦЯ (нинішній «слуга народу» по цьому округу) і ОЛЕКСАНДРУ ПАВЛЕНКО (дочка олігарха з групи В.Литвина і партнерка регіоналки Н.Королевської).

            Останні, як нанайські хлопчики, імітують боротьбу між собою, хоча інформовані люди стверджують, що вони вже між собою домовилися, щоб фальшувати результати виборів на дільницях через своїх технічних кандидатів та їхніх представників у комісіях.

            Л.Ємець організував статтю депутата селищної ради з окружної дороги, яка почала «мочити» О.Павленко і виставила спритного і конюнктурного Л.Ємця «героєм» і «патріотом» (http://blogs.pravda.com.ua/authors/fedoriv/5444b9bf70a7e/).

            Дійсно, О.Павленко має сумнівну репутацію з точки зору джерел отриманих капіталів, дружби з С.Тігіпком та судом проти соціологів на замовлення Н.Королевської. Тепер вона – «порошенківка», принципово спілкується в соц.мережах російською мовою і вважає, що втрата Україною Криму і Донбасу, зданого Турчиновим-Яценюком за вказівкою Тимошенко, не є трагедією для України.

            Натомість, Л.Ємець, який свого часу працював помічником нардепа-регіонала (за версією І.Прохоренка, http://blogs.pravda.com.ua/authors/fedoriv/5444b9bf70a7e/ ?), вчасно «здавав» своїх покровителів: В.Пинзеника (ПРП), В.Ющенка («Наша Україна») і Ю.Тимошенко («Батькіщина»), тепер іде на вибори як «фронтовик» від Яценюка-Турчинова (!). Конкуренти впіймали його команду на розклеюванні фальшивих листівок з брудом і компроматом (http://politota.com.ua/archives/5000).

            Такі ось, «чесні вибори» від «Народного фронту» (Л.Ємець) і «Блоку П.Порошенка» (О.Павленко).

            В цьому зв’язку представник Народного Руху України професор ВАЛЕРІЙ БЕБИК (http://vbebyk-2014.io.ua/) принципово не використовує кольорові бігборди і телерекламу, оскільки вважає це аморальним в умовах російсько-української війни та зубожіння простих українців.

 

 ЮЛІЯ СУРГАНОВА,

 кандидат політичних наук,

https://www.facebook.com/groups/Ruh.UA/?fref=ts

 Создан 22 окт 2014